Вакуумні трубчасті колектори

 
Вакуумні сонячні колектори ціна  складаються з теплових трубок і скляних вакуумних трубок.Трубки виконані з високоміцного боросилікатного скла, які містять на внутрішній поверхні тришарове покриття на основі нітриту міді, алюмінію і сталі, що поглинає сонячне випромінювання у всьому спектрі - від ультрафіолетового діапазону при яскравому прямому сонці до інфрачервоного - при розсіяному випромінюванні в похмуру і дощову погоду.Сонячні колектори працюють весь світловий день. При похмурій або хмарної погоди вакуумні сонячні колектори продовжують ефективно працювати.
Вакуумний колектор з тепловими трубками дуже просто встановлюється. Підключення трубок реалізується сухим шляхом, т. Е. Без прямого контакту з робочою рідиною сонячного контуру - в результаті цього виникає надійне під'єднання трубок, яке дозволяє також проводити заміну окремих трубок в ході експлуатації колектора під тиском. У разі пошкодження плоского колектора необхідно спочатку здійснити відключення всієї системи і лише тоді проводити ремонт або заміну.
 
 
 
 
 
Конструкція колектора схожа на конструкцію термоса: одна скляна / металева трубка вставлена в іншу більшого діаметру. Між ними - вакуум, який є відмінною теплоізоляцією. У кожну вакуумну трубку вбудована мідна пластина з поглинає покриттям, що гарантує високий рівень поглинання сонячної енергії і малу емісію теплового випромінювання. Вакуумні сонячні колектори ціна дізнавайтесь на нашому сайті.
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create