Рекуператор тепла від холодильних машин - новинка від SolarKarpathy

Рекуператор тепла від холодильних машин - новинка від SolarKarpathy

SolarKarpathy пропонує новинку на ринку альтернативних джерел енергії - рекуператор тепла від холодильних машин. Спеціалісти компанії вже встановили обладнання в усіх супермаркетах "Вопак" в Ужгороді та в "Сільпо". Тепер послугу можете замовити й ви!

"Холодильні машини, які використовуються в супермаркетах для отримання холоду, потрібного для зберігання продуктів харчування, повинні віддати взамін цього холоду тепло (на 20-30% більше)", - розповідає головний інженер М.М. Гецко. Викинуте в повітря тепло - це і викинуті на вітер гроші. При цьому ще й на обдув теплообмінників електровинтиляторами витрачається велика кількість дорогої електроенергії. Кількість тепла залежить від обсягів продуктів і коливається в межах 150-500 кВт/добу, інколи і більше. І це ще без урахування електроенергіїї (10-20 кВт/добу). До того ж йдуть затрати на нагрівання води, яка використовується в тому ж супермаркеті для санітарних потреб (150-500 грн/добу в перерахунку на вартість газу). При використанні викинутого тепла ці затрати можна обнулити.

Доречно зазначити, що при встановленні рекуператорів тепла продуктивність холодильних машин зростає на 20-30%, а це додаткова економія коштів у цій пропорції.

Як бачимо, система рекуперації тепла дає можливість заощадити значні кошти. Термін її окупності - не більше року! Крім нагріву води, теплова енергія використовується в опалювальний період для опалення приміщень.

Суцільні переваги - ось що пропонує SolarKarpathy разом із рекуператором тепла для холодильних машин! Деталі щодо замовлення - на сайті компанії.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create