Винайдено «вічний двигун» для прогресивних керівників!

Винайдено «вічний двигун» для прогресивних керівників!

Бажаєте зменшити споживання дороговартісної електроенергії і при цьому отримувати безкоштовне тепло для обігріву приміщень та підігріву води ГВП? Сьогодні це вже реально!

Компанія SolarKarpathy, яка працює на ринку енергозбереження вже 8 років, створила так званий «вічний двигун» для збільшення більш, ніж на 30-50% ефективності використання холодильних агрегатів та холодильників для зберігання продуктів у продуктових супермаркетах. При цьому, «вічний двигун» зменшить споживання на 3-5 кВт/годину електроенергії та дозволить вам отримувати безкоштовну теплову енергію завдяки потужності холодильної установки. Цей пристрій називають рекуператором тепла від холодильних агрегатів.

Нині такі установки впроваджено в дію в містах Ужгороді (супермаркети «Вопак», «ДАСТОР», «Сільпо»), Віннинці (супермаркет «Мегамол»). Як показує статистика, встановлення рекуператора тепла від холодильних агрегатів окупляється прогресивному керівництву за період від 6 місяців до року.

Поспішіть встановити рекуператор і собі! За якість не хвилюйтеся. 10.01.2013 року на рекуператор тепла компанія SolarKarpathy отримала патент України.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create