Почався бум виробництва сонячних батарей

Почався бум виробництва сонячних батарей

Нині індустрія, яка займається виробництвом сонячних батарей у світі, знаходиться на піку своєї діяльності.

Лише у 2001 році загалом було виготовлено сонячних елементів загальною потужністю більше 150 М Вт, що в перерахунку на кремнієві елементи розміром 100х100 мм та потужністю 1,5 Вт свідчить про виробництво в 100 млн. штук. Більше того, якщо виробництво інших приладів мікроелектроніки постійно знижується, то виробництво сонячних елементів у світі характеризується щорічним 15% приростом протягом багатьох років підряд.

Крім цього, сотні мільйонів доларів щороку витрачають на наукові дослідження в галузі сонячної енергетики. Стримує масове поширення сонячних батарей тільки те, що собівартість сонячної батареї потужністю 1 Вт становить близько 2-3 доларів США, а, отже, енергія, яка продукується сонячними батареями, окупиться більш, ніж через 20-30 років. Зате термін роботи сонячних елементів практично необмежений і може складати десятки років.

Інвестиції у наукові розробки сонячних елементів тривають, а тому в близькому майбутньому можна розраховувати на здешевлення сонячної енергії.

В Україні виробництвом сонячних батарей вже багато років займається компанія SolarKarpathy. Звертайтеся до нас, і ми навчимо вас користуватися безкоштовною та невичерпною енергією природи!

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create