Пора пускати гроші на вітер

Пора пускати гроші на вітер

Вчені підрахували, що загальний вітроенергетичний потенціал Землі у 30 разів перевищує річне споживання електроенергії у цілому світі. На жаль, люди використовують лише невеличку частинку цієї енергії.

Вважається, що можливості використання енергії вітру в різних місцях Землі неоднакові. Аби вітрові двигуни працювали, як слід, швидкість вітру не повинна в середньому за рік падати нижче 4-5 м/с, а найкраще, якщо вона досягатиме 6-8 м/с.

Але через постійні викиди промислових газів в атмосферу та внаслідок інших факторів контраст температур на земній поверхні постійно зростає, що призводить до збільшення вітрової активності у багатьох регіонах планети. А, отже, актуальність будівництва вітростанцій лише підвищується.

Не знаєте, хто займається виготовленням вітрових генераторів та електростанцій? В Україні в цій галузі працює компанія SolarKarpathy. Звертайтеся до нас, і ми навчимо вас пускати гроші на вітер та отримувати від цього лише вигоди.

Додаткова інформація на офеційному сайті www.solarkarpathy.com.ua

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create