Ізраїльська армія планує використовувати сонячні батареї на базах ВПС

Ізраїльська армія планує використовувати сонячні батареї на базах ВПС
  Велика кількість сонячного світла в Ізраїлі створює всі можливості для використання цього ресурсу для генерації енергії за допомогою сонячних панелей.
   SolarPanels  повідомляє, що ізраїльські військові взяли на "озброєння" альтернативні джерела енергії. Військове командування планує замінити всі свої дизельні генератори на сонячні батареї, які будуть постачати енергію баз по всій країні.
  У найближчі два десятиліття сонячні батареї покриють всю необхідну кількість електроенергії. Згідно з інформацією ізраїльського сайту ВПС, Інститут Ізраїлю, заручившись перевагами, обіцяними державною програмою, розширив свої можливості в сфері поновлюваних джерел енергії за останні роки.
  "Ініціатива уряду створила великий ринок для постачальників обладнання, які обслуговують тих, хто досліджує нові можливості енергетичної технології. Фінансовий стимул спонукав нас зосередити увагу на цій галузі", - повідомили військові.
  У той час, як перехід на сонячну енергію піде на користь армії в фінансовому плані через зниження витрат, це також допоможе знизити рівень забруднення навколишнього середовища в країні в цілому. У січні військові оголосили про те, що планують встановити сонячні батареї, площею мільйон квадратних футів, для забезпечення електроенергією бази ВПС Ізраїлю.
   "Ще в 2014 році ми почали реалізацію пілотного проекту для вивчення альтернативних джерел енергії, з акцентом на сонячній енергії. Сьогодні проект набирає обертів", - розповів командир Сухопутних військ Ізраїлю.
Однак, не тільки військові відчули перевагу використання енергії Сонця. Жителі Закарпатської області  уже 10 років, за допомогою фахівців компанії SOLARKarpathy, встановлюють на свої будинки системи тепло- і електропостачання, які використовують енергію Сонця, вітру, води і землі.
 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create