Теплові насоси - ефективність і енергозбереження

Теплові насоси - ефективність і енергозбереження

Підприємство SolarKarpathy пропонує проектування, монтаж і обслуговування теплових насосів. Теплові насоси - ефективний варіант альтернативного опалення та гарячого водопостачання для вашого будинку. Джерелами для роботи теплових насосів служать вода, земля або повітря.

У теплових насосах, що працюють за схемою «грунт-вода» і «грунт-повітря» джерелом тепла служить земля. За способом прокладання в ній труб теплонасоси ділять на насоси з вертикальним зондом і з горизонтальним колектором.

Схеми роботи теплових насосів, в яких застосовується вода в якості проміжного теплоносія, називають «вода-вода». Якщо ж тепло передається безпосередньо повітрю опалювального приміщення - «вода-повітря».

Компанія SolarKarpathy - це великий досвід роботи, висококваліфікований персонал, власні розробки в галузі енергозбереження. SolarKarpathy: теплові насоси, сонячні колектори, сонячні батареї, вітряні генератори.

Тип оголошення: продам
 
Замовити
 
publishПідняти
 
Недорого сонячні теплові колектори відмінної якості

Недорого сонячні теплові колектори відмінної якості

16.08.2018

Сонячні теплові колектори є прекрасними джерелами тепла і енергії для багатьох сфер. Вони можуть бути нагрівачами звичайної води, можуть підігрівати воду у басейнах. У нашому каталоз…

Тип: продам

 
 
 Купити тепловий насос ціна знижена!  

Купити тепловий насос ціна знижена!  

16.08.2018

Теплові насоси впевнено починають набувати популярності серед українців, адже це економний спосіб отримання тепла і енергії. Витративши на нього кошти один раз, Ви будете отримувати…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Сонячні батареї, сонячні колектори, теплові насоси та вітрогенератори - SolarKarpathy
(основний офіс)

88006, Україна, Закарпатська, Ужгород, вул. Гагаріна, будинок 45
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create