Енергія сонця для вашого дому

Енергія сонця для вашого дому

Енергія сонця для потреб вашого дому - один із найчистіших видів енергії. Використовувати енергію сонця - природно і вигідно.

Компанія SolarKarpathy пропонує встановлення обладнання сонячної системи "під ключ". Вона дозволить використовувати сонячну енергію для нагрівання води, опалення будинку, електропостачання, підігріву води в басейні. Використання сонячної енергії для вашого будинку дозволить економити ваші кошти і зробити вас незалежними.

Сонце щодня щедро посилає нам приблизно 960 мільйонів кіловат чистої енергії. Чому не прийняти такий щедрий подарунок? До того ж, використання енергії сонця - хороший спосіб покращити екологію нашої планети, яка зараз серйозно забруднюються традіційними видами палива.

У своїх системах SolarKarpathy використовує свої нові розробки та винаходи. Індивідуальний розрахунок і підбір обладнання для кожного клієнта, гарантійне та післягарантійне обслуговування, кваліфікований персонал з великим досвідом роботи. SolarKarpathy: сонячні колектори, сонячні батареї, теплові насоси, вітряні генератори.

Тип оголошення: продам
 
Замовити
 
publishПідняти
 
Недорого сонячні теплові колектори відмінної якості

Недорого сонячні теплові колектори відмінної якості

16.08.2018

Сонячні теплові колектори є прекрасними джерелами тепла і енергії для багатьох сфер. Вони можуть бути нагрівачами звичайної води, можуть підігрівати воду у басейнах. У нашому каталоз…

Тип: продам

 
 
 Купити тепловий насос ціна знижена!  

Купити тепловий насос ціна знижена!  

16.08.2018

Теплові насоси впевнено починають набувати популярності серед українців, адже це економний спосіб отримання тепла і енергії. Витративши на нього кошти один раз, Ви будете отримувати…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Сонячні батареї, сонячні колектори, теплові насоси та вітрогенератори - SolarKarpathy
(основний офіс)

88006, Україна, Закарпатська, Ужгород, вул. Гагаріна, будинок 45
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create