SolarKarpathy - альтернативні джерела енергії

SolarKarpathy - альтернативні джерела енергії

Підприємство SolarKarpathy пропонує проектування, монтаж та сервіс систем, що працюють на альтернативних джерелах енергії.

Альтернативні джерела енергії - це поновлювані джерела. До альтернативних джерел енергії яких відносять енергію сонця, вітру, морів, річок, біомаси, тепла Землі. Альтернативні джерела енергії - чисті і невичерпні подарунки природи. Тому використовувати альтернативні джерела енергії для опалення, гарячого водопостачання та електропостачання - вигідно для людей і не шкідливо для навколишнього середовища. А берегти навколишнє середовище від шкідливих викидів - це берегти наше здоров'я і здоров'я наших дітей.

Монтаж систем, що працюють на альтернативних джерелах енергії від SolarKarpathy - це незалежність від цін на традиційні види палива. Крім цього, компанія надає інші види послуг в галузі енергозбереження, оптимізації ГВП та систем опалення будинку. Ми пропонуємо розрахунок нових та удосконалення вже існуючих інженерних систем вашого будинку.

SolarKarpathy: сонячні колектори, сонячні батареї, теплові насоси, вітряні генератори.

Тип оголошення: продам
 
Замовити
 
publishПідняти
 
Недорого сонячні теплові колектори відмінної якості

Недорого сонячні теплові колектори відмінної якості

16.08.2018

Сонячні теплові колектори є прекрасними джерелами тепла і енергії для багатьох сфер. Вони можуть бути нагрівачами звичайної води, можуть підігрівати воду у басейнах. У нашому каталоз…

Тип: продам

 
 
 Купити тепловий насос ціна знижена!  

Купити тепловий насос ціна знижена!  

16.08.2018

Теплові насоси впевнено починають набувати популярності серед українців, адже це економний спосіб отримання тепла і енергії. Витративши на нього кошти один раз, Ви будете отримувати…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Сонячні батареї, сонячні колектори, теплові насоси та вітрогенератори - SolarKarpathy
(основний офіс)

88006, Україна, Закарпатська, Ужгород, вул. Гагаріна, будинок 45
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create