Пропонуємо купити сонячні батареї

Пропонуємо купити сонячні батареї

Купити сонячні батареї пропонує компанія SolarKarpathy. Сонячна батарея - пристрій, що використовує енергію сонця для виробництва постійного струму за допомогою фотоелектричних перетворювачів. Отримана енергія може як використовуватись відразу, так і запасатися в акумуляторах.

Сонячні батареї працюють за рахунок своїх внутрішніх ресурсів та енергії сонця, за яку платити не потрібно. Сонячні батареї використовують один із найбільш природних і чистих видів енергії - енергію сонця. Сонячні батареї характеризуються надійністю і стабільністю.

Підприємство SolarKarpathy пропонує проектування, монтаж та сервіс систем альтернативної енергії. Це сонячні батареї, сонячні колектори плоскі і вакуумні, теплові насоси, вітряні генератори. Також ми надаємо послуги з оптимізації ГВП та систем опалення будинку, розрахунку нових і вдосконалення вже існуючих інженерних систем будинків.

Тип оголошення: продам
 
Замовити
 
publishПідняти
 
Недорого сонячні теплові колектори відмінної якості

Недорого сонячні теплові колектори відмінної якості

16.08.2018

Сонячні теплові колектори є прекрасними джерелами тепла і енергії для багатьох сфер. Вони можуть бути нагрівачами звичайної води, можуть підігрівати воду у басейнах. У нашому каталоз…

Тип: продам

 
 
 Купити тепловий насос ціна знижена!  

Купити тепловий насос ціна знижена!  

16.08.2018

Теплові насоси впевнено починають набувати популярності серед українців, адже це економний спосіб отримання тепла і енергії. Витративши на нього кошти один раз, Ви будете отримувати…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Сонячні батареї, сонячні колектори, теплові насоси та вітрогенератори - SolarKarpathy
(основний офіс)

88006, Україна, Закарпатська, Ужгород, вул. Гагаріна, будинок 45
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create