Системи альтернативної енергії: проектування, монтаж, сервіс

Системи альтернативної енергії: проектування, монтаж, сервіс

Компанія SolarKarpathy пропонує проектування, монтаж, сервіс систем альтернативної енергії. Системи альтернативної енергії для опалення, гарячого водопостачання, електропостачання є екологічно чистими і енергозберігаючими.

Ми пропонуємо проектування, монтаж та сервіс таких систем опалення, ГВП та електропостачання на альтернативних видах енергії:

- сонячні колектори. Сонячні колектори як системи альтернативної енергії призначені для нагрівання води і підтримки опалення будинку.

- сонячні батареї. Сонячні батареї як системи альтернативної енергії призначені для перетворення сонячного випромінювання в електричний струм постійної напруги.

 - теплові насоси. Теплові насоси як системи альтернативної енергії застосовуються для обігріву або кондиціонування будинків, охолодження або обігріву води в басейні, гарячого водопостачання.

- вітряні генератори. Вітряні генератори як системи альтернативної енергії допомагають вирішити проблеми енергопостачання віддалених об'єктів, заміських будинків, а також можуть використовуватися в якості основного або додаткового джерела енергії.

Проектування, монтаж та сервіс систем альтернативної енергії проводять кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом.

Тип оголошення: продам
 
Замовити
 
publishПідняти
 
Недорого сонячні теплові колектори відмінної якості

Недорого сонячні теплові колектори відмінної якості

16.08.2018

Сонячні теплові колектори є прекрасними джерелами тепла і енергії для багатьох сфер. Вони можуть бути нагрівачами звичайної води, можуть підігрівати воду у басейнах. У нашому каталоз…

Тип: продам

 
 
 Купити тепловий насос ціна знижена!  

Купити тепловий насос ціна знижена!  

16.08.2018

Теплові насоси впевнено починають набувати популярності серед українців, адже це економний спосіб отримання тепла і енергії. Витративши на нього кошти один раз, Ви будете отримувати…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Сонячні батареї, сонячні колектори, теплові насоси та вітрогенератори - SolarKarpathy
(основний офіс)

88006, Україна, Закарпатська, Ужгород, вул. Гагаріна, будинок 45
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create